infinite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

infinite

...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Blair

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 1:37 am

-Искаш ли да отидем на пазар и ти да избереш дрехи за мен.. а аз за теб? - след това я целуна страстно и каза:
-Аз искам да ти избера и бельо - с леко перверзен поглед.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 1:49 am

- Добре - каза момичето и леко го ухапа по врата.
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 2:14 am

Тази захапка ме възбуди. Погалих я по тялото и я попитах:
-Харесва ли ти да ме хапеш? Ако искаш може да ме ухапеш навсякъде където пожелаеш, но преди това аз ще те целуна тук - и я целуна страстно с език.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 2:40 am

Тя отговори на целувката му като този път захапа едната му устна.
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 2:55 am

Ръцете му я хванаха за дупето и той я притисна до себе си. Езичето му я близна леко, докато тя го беше захапала и след това я попита:
-Искаш ли да го направим тук и сега?
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:00 am

Момичето се усмихна перверзно
- Амии може .. или пък първо да отидем на шопинг както предложи преди малко.. ?!
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:03 am

Той разкъса дрехите й и каза:
-Ще пазариваме след това - устните му я целуваха на всякъде, с език се заигра със зърната й и каза:
-Ще те накарам да се чустваш прекрасно.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:05 am

Блеър прехапа устни и каза:
- Щом казваш ..
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:07 am

Слязох надолу и когато главата ми беше между краката й започнах бавно и нежно да я лижа. Заигравах се с клитора й и след време навлязох с езиче в нея.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:10 am

Усещането беше невероятно.. Блеър леко изви тялото си
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:18 am

Започнах да движа езика си в различни посоки. Движех го нагоре надолу, навътре навънка и се спирах за да близна клиторчето й.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:21 am

Момичето се възбуди ного. Придърпа го нагоре и започна отново да го целува и да го хапе по врата..
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:24 am

Завъртях се така, че да съм отдолу и я оставих да ме хапе. Отговарях на целувките й, а с ръце започнах нежно да масажирам бузките на дупето й. В момента тя беше отгоре ми и аз и казах:
-Ти командваш.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:27 am

Перверзната усмивка отново се появи на лицето й. Тя продължаваше да го целува страстно, като се притискаше все по-силно към него.
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:33 am

Тя усети колко е възбуден отдолу, а ръцете му продължиха да масажират дупето й. Той се отпусна и се остави в нейни ръце.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:37 am

Блеър доближи устните си до ухото му и прошепна:
- Защо този път да не командваш ти. Все пак аз съм малко .. неопитна .. в тези работи
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:47 am

Целунах я страстно и казах:
-Добре.. аз ще водя - след това я гушнах и казах:
-Обичам те

ПП: Извинявай, но трябва да лягам. Утре рано ще се става, а не съм спал от няколко дена. (hug) ще се чуем в Петък :*
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПон Сеп 27, 2010 3:50 am

Блеър отговори на целувката му и се остави в неговите ръце

ПП: кейзз .. аиде бб ии приятно даскало (ако изобщо може да бъде приятно) Very Happy tongue
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПет Окт 01, 2010 5:51 pm

Стиснах я леко за дупето й я притиснах колкото може по близко до мен. Целунах я страстно и се завъртях така, че да съм отгоре. Усмихнах се и казах:
-Добре. Аз водя - след което бавно и нежно започнах да навлизам в нея, а устните ми не се отлепяха от нейните.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПет Окт 01, 2010 7:52 pm

Момичето отвръщаше на всяка негова целувка .. Притисна се възможно най-силно към него, а ръцете й бавно се плъзгаха по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПет Окт 01, 2010 11:48 pm

Започнах да забързвам движенията си, а целувките не спираха. Очите ми не се отлепиха от нея и казах:
-Обичам те. Желая те. - след това се притиснах до нея, а езика ми се зайгра с нейния.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПет Окт 01, 2010 11:56 pm

Момичето започна да пъшка тихо, като леко извиваше тялото си. Не спираше да целува Грей като постепенно слезе към врата му и започна съвсем лекичко да го хапе.


Последната промяна е направена от Blair на Съб Окт 02, 2010 12:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeПет Окт 01, 2010 11:58 pm

Това го възбуди още повече. Той продължи да се движи и се остави в нейната захапка, а с ръце започна да масажира нежно гърдите й. С пръсти хвана зърната й и започна да си играе с тях като ги завъртя и леко придърпа към себе си. Искаше да я задоволи както и с каквото може, защото тя значеше много за него.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeСъб Окт 02, 2010 12:04 am

Момичето се чувстваше невероятно. Скоро щеше да свърши, но се опитваше да забави момента колкото се може повече.
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitimeСъб Окт 02, 2010 12:31 am

След малко започнах да забавям движението си. Притиснах се до нея и двамата свършихме едновременно. Целунах я и казах:
-Беше невероятно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Blair  - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Blair    Къщата на Blair  - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Blair
Върнете се в началото 
Страница 8 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Къщата до гробището
» Къщата на Grimmjow
» Blair the Cat Witch

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
infinite :: Град :: Къщите-
Идете на: