infinite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

infinite

...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Обикновенната гора

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Alucard
Admin



Брой мнения : 21
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 4:48 am

...
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 2:44 am

Блеър и Грей дойдоха тук. Момичето седна на земята като се облегна на едно дърво
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 2:46 am

Грей се съблече по боксерки и на земята близко до нея. Усмихна се и попита:
-Мога ли да поставя главата си в краката ти ?
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 2:48 am

- Мхм - отговори момичето и също се усмихна
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 2:51 am

Той се излегна и главата му се облегна на бедрата й. Той я погледна в лицето отфолу и каза:
-Имаш много красиви очи. Много си красива. - след което я погали с пръстче по бедрото и продължи:
-Кожата ти е доста мека...абе.. секси си.. как така си нямаш приятел?
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 2:55 am

- Амии .. не знам - каза тя и се засмя, след което попита
- Ами ти имаш ли си приятелка?
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 2:59 am

-М-м-м, не. Имам навик да си събличам - след това ококори очи и направи стресната физиономия. След малко се сети, че говореше и продължи:
-Имам навик да си събличам дрехите и ме мислят за много перверзен, а това е защото така ме учиха. Стоях гол в ледено студена вода, защото ако искам да се науча да създавам студ, трябва да се науча да живея с него. - после се усмихна и каза:
-Но пък така може да съм студен като леда.. което не е много готино, но нищо. Преча ли ти?
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:03 am

- Не ми пречиш, но .. защо преди малко погледна така .. стреснато - попита Блеър
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:06 am

-Защото не осъзнавам кога съм се съблякъл по боксерки.. и мислех, че ще те оплаша.. повечето.. всички ме мислят за перверзен, като го правя, но аз го правя просто по инстинкт.. - каза притеснено момчето.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:09 am

- Ее то няма лошо човек да е малко перверзен - каза момичето и се засмя
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:12 am

-УОУ. Ти си първия човек от който чувам това. - след тези думи той се поуспокой и се усмихна заглеждайки я в очите.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:16 am

- Не съм точно човек, но все пак .. - тя отново се засмя, след което попита - Таа .. какво ще правим сега ?
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:19 am

Той се усмихна и каза:
-На мен ми е много добре тук, но ако ми предложиш по-меко място от това бих се преместил там - след което се засмя и попита:
-Ами.. ще правим, каквото ти се прави.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:24 am

- ИСкаш ли да играем на нещо? Може би .. на истина или предизвикателство ? Или ако се сетиш за някоя друга игра.. - каза Блеър
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:25 am

-Нека да е на тази. Избирам предизвикателството - каза той и се ухили до уши.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:29 am

- Ъмм .. направи някоя магия - каза тя и се усмиха - Искам да видя какво можеш
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:32 am

Той се изправи и каза:
-Добре. - опря ръце една в друга и след като докосна земята зад него се появи ледена фигура на Блейр по бански. Той я погледна и каза:
-Е? Харесва ли ти?
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:38 am

- Ухаа .. супеер - извика момичето като оглеждаше ледената фигура от горе до долу, след което каза:
- Аз избирам .. предизвикателство
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:40 am

Грей се замисли и каза:
-Предизвиквам те да направиш някаква магия, която ще те накара да се чустваш по-добре.- и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:45 am

- Емм аз сега съм си добре, но .. ОК - каза Блеър и в същия момент ръкавите на рокличката й се удължиха като се овиха около Грвй и го придърпаха към нея. Тя го прегърна и каза:
- Това брои ли се
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:50 am

Той се изчерви и каза:
-Ами.. да - след което ръцете му я прегърнаха и той каза:
-Избирам предизвикателство.
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:54 am

Блеър се замисли за момент, но не можа да измисли какво да го накара да направи, затова каза:
- Направи каквото поискаш - и се засмя
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:56 am

Той я притисна силно до себе си и я целуна по бузката след което я погледна в очите и каза:
-А ако аз искам много неща?
Върнете се в началото Go down
Blair

Blair


Брой мнения : 264
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 3:58 am

- Ии .. какви неща искаш ? - попита момичето като го погледна очудено
Върнете се в началото Go down
Gray

Gray


Брой мнения : 273
Join date : 11.09.2010

Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitimeНед Сеп 12, 2010 4:02 am

Той започна да я целува по вратлето и каза:
-Нежни - след което се усмихна и се изравни в нея. Погледна я в очите и попита:
-Истина или предисвикателсто?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обикновенната гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обикновенната гора   Обикновенната гора Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обикновенната гора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ягодовата гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
infinite :: Гората-
Идете на: